• meta-skrypt-lidera-b-iext34551815
 • meta-skrypt-lidera-b-iext34551815

Metaskrypt Lidera

Jacek Santorski

79.00 PLN

Świat się zmienia. Świat biznesowy tym bardziej i to szybciej niż nam się wydaje. Jacek Santorski, diagnozuje funkcjonowanie polskich przedsiębiorstw i konfrontuje je ze światowymi trendami, aby zaproponować menedżerom rozwiązania dopasowane do ich potrzeb.

  Nie wystarczy być naturalnym przywódcą, a to że masz władzę nie oznacza jeszcze, że będziesz w stanie efektywnie tworzyć zespoły czy prowadzić ludzi przez kryzysowe momenty.

  Naturalny przywódca jest jednak w stanie sięgnąć do swoich wewnętrznych umiejętności by wykorzystać je w pracy – być sobą i wykorzystywać unikalne kompetencje by realizować swoją wizję ciesząc się przy tym szacunkiem i autorytetem.

  Metaskrypt umożliwia podejście do siebie z dystansem, spojrzenie z pewnej perspektywy i uświadomienie sobie jaką drogą chcę iść i jak realizować cele zgodne z własnymi wartościami.

  Poznaj historie autentycznych menedżerów, którzy nie zdawali sobie sprawy, że warto się czasem zatrzymać, spojrzeć z boku, wysłuchać otoczenia by jeszcze efektywniej wykorzystywać swoje naturalne przywódcze cechy.  

  Książka powstała przy współpracy z Magazynem „Coaching” oraz „THINKTANK”.