• scaling up
  • scaling up

Scaling Up. Dlaczego niektóre firmy odnoszą sukces, a inne nie?

89.00 PLN

Bestsellerowy podręcznik do rozwoju biznesu po raz pierwszy w Polsce!

Rockefeller 2.0 to zaktualizowane i uzupełnione wydanie klasycznego już Mastering the Rockefeller Habits. Verne Harnish i ekipa Gazelles wykorzystują strategiczne, ponad trzydziestoletnie doświadczenie, by pokazać, jak w odpowiedni sposób rozwinąć swój biznes. Książka podzielona została na cztery główne części, w których omawiane są najważniejsze elementy skalowania każdej firmy:

- ludzie,

- strategia,

- realizacja,

- pieniądze.

Harnish wychodzi od relacji między pracownikami a zarządem. Pokazuje, w jaki sposób przygotować strategię i jak zabrać się do jej realizacji, by na koniec opowiedzieć o wyzwaniach finansowych związanych ze skalowaniem biznesu. Wszystko to w oparciu o praktyczne narzędzia (wśród nich Jednostronicowy Plan Strategiczny, z którego skorzystało już 40 tysięcy firm na całym świecie), które ułatwią wprowadzenie kolejnych zmian w firmie.

Autor przechodzi od razu do sedna, już od pierwszych stron ucząc czytelnika nawyków Rockefellera. Obowiązkowa pozycja dla wszystkich, którzy chcą przeskalować swój biznes lub dowiedzieć się, jak urosnąć i nie stracić.

Verne Harnish

Światowej klasy specjalista od rozwoju biznesu. Posiada trzydziestoletnie doświadczenie doradcy biznesowego. Założyciel i prezes Gazelles, firmy edukacyjnej i coachingowej, która współpracuje z ponad 200 partnerami z całego świata. Jeden z założycieli organizacji non-profit działającej od 1987 roku i znanej dziś jako Entrepreneurs’ Organization, zrzeszającej ponad 12 tysięcy członków. Wykłada w programie EO na MIT poświęconym edukacji biznesowej – Birthing of Giants.